Контакти
м. ЧЕРНІВЦІ, вул. АЛЕКСАНДРІ, 101
РЕЄСТРАЦІЯ
Оптова торгiвля пряжею
НАПИШІТЬ НАМ
Ім’я
Не вірно введено!
Телефон
Не вірно введено!
E-mail
Не вірно введено!
Повідомлення
Не вірно введено!
Повідомлення надіслано!
ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК
Виберіть зручний для Вас час, і наш менеджер зв'яжеться з Вами
Ім’я
Не вірно введено!
Телефон
Не вірно введено!
Зручний час для Вас
Не вірно введено!
Повідомлення
Не вірно введено!
Повідомлення надіслано!
МЕНЮ
ЗАКРИТИ МЕНЮ

Купити пряжу в Україні

 

Пряжа - дивовижний матеріал. З неї можна виготовляти практично все, що необхідно людям. Світ пряжі - це затишок і краса. Кожна в'язана річ містить частинку душі людини, яка створила її. Напевно, якщо Ви професійно займаєтеся в'язанням або є власником магазину для рукоділля, перед Вами не раз поставало питання про те, де найкраще купити якісну пряжу гуртом в Україні. І це не дивно, адже від якості пряжі залежить результат кінцевого виробу.


Компанія «Polistar» пропонує Вашій увазі великий вибір пряжі гуртом, виготовлену з різних матеріалів, при цьому різних колірних варіацій. Ми постійно розширюємо свій асортимент товару, а це є гарантією того, що наша продукція завжди користується актуальністю та попитом.

Вашій увазі представлені:

  • Поліамідна пряжа;
  • Поліестерова пряжа;
  • Поліпропіленова пряжа;
  • Еластанова пряжа;
  • Регенераційна пряжа;
  • Бавовна 100%;
  • Бавовна-акрил-поліестер;
  • Акрилова пряжа;
  • Фантазійна пряжа.
При виробництві нашого товару, ми використовуємо тільки висококласні матеріали, які піддаються подальшій обробці на спеціальному обладнанні. Якість ниток не викличе у Вас сумнівів, адже для нас важливо, щоби продукція була максимально якісною - тут Ви не знайдете жодних дефектів - наша пряжа повністю підготовлена ​​для створення неповторних шедеврів одягу або декору.

Представлену у нас пряжу гуртом Ви можете замовити зі складу - Ваша заявка буде виконана максимально оперативно, а Ваш магазин не буде зазнавати труднощів з перебоями в поставках.

Компанія «Polistar» працює в інтересах покупців, тому наша пряжа гуртомвідрізняється не тільки якістю, а й доступною ціною. Нам приємно співпрацювати як з великими замовниками, так і з підприємцями, які тільки починають розвивати свій бізнес. Ми завжди готові надати Вам професійну консультацію та провести міні-екскурсію по нашому світу пряжі, щоб ви завжди були в курсі всіх модних новинок!