Контакти
м. ЧЕРНІВЦІ, вул. АЛЕКСАНДРІ, 101
РЕЄСТРАЦІЯ
Оптова торгiвля пряжею
МЕНЮ
ЗАКРИТИ МЕНЮ

Про Компанію

 

У наш час існує безліч підприємств, які займаються продажем пряжі. Але вибрати справді хорошого постачальника - справа нелегка, адже потрібно вибрати надійного співробітника, який би допоміг розвиватися.


Компанія ТОВ «Полістар» почала працюватина ринку продажу пряжі ще з 2003 року, і за цей період вже встигла завоювати довіру клієнтів. Нашою головною перевагою є те, що ми завжди йдемо в ногу з часом. Спочатку ми були непримітною компанією, але згодом, не перестаючи постійно розвиватися, ми розширили свій бізнес, ставши гуртовим постачальником пряжі. Щоденні замовлення дозволяють нам швидко реагувати на модні тренди і дають нам можливість пропонувати Вам тільки високоякісну пряжу, котра користується попитом.

Ми здивуємо Вас широким асортиментом, який відрізняється великою кількістю артикулів з ниток і різнобічного складу. Наша компанія успішно розвивається, адже ми знаємо, що наше майбутнє в наших руках, тому ніколи не стоїмо на місці, постійно шукаючи нові можливості для розвитку і розширення асортименту, щоб Ви завжди були задоволені своїм вибором.

Так, як ми цінуємо кожного з наших замовників, ми пропонуємо Вам:
  • Великий вибір товарів, які постійно оновлюються;
  • Доступні ціни;
  • Гнучку систему знижок;
  • Увагу і підхід до кожного покупця;
  • Швидку доставку;
  • Гарантовану якість нашої продукції.
Ми займаємося експортом та імпортом різноманітної пряжі. Нашими клієнтами є багато виробників трикотажних і швейних товарів. Ми співпрацюємо з виробниками пряжі з Чехії, Туреччини, Китаю, Індії, Кореї, В'єтнаму і Узбекистану.

Якщо Ви бажаєте придбати якісну пряжу гуртом, то звернулися за правильною адресою, адже у нас в асортименті представлені:
Звертайтеся до нас! Компанія «Полістар» готова до взаємовигідного співробітництва! Ми допоможемо Вам побудувати стабільний бізнес та стати відомими в своїйсфері.