Контакти
м. ЧЕРНІВЦІ, вул. АЛЕКСАНДРІ, 101
РЕЄСТРАЦІЯ
Оптова торгiвля пряжею
МЕНЮ
ЗАКРИТИ МЕНЮ

Пряжа від виробника Polistar

17-08-2016
Пряжа - це нитка, що складається з волокон, з'єднаних шляхом скручування або склеювання. З давніх часів пряжа вважається важливим елементом для виробництва тканини. Важливо сказати, що сьогодні пряжа має значно кращу якість, ніж ще кілька років тому. Але навіть і тепер, бувають випадки, коли разом з, здавалося б, якісним товаром трапляються і низькосортні підробки товару, а це, погодьтеся, може стати для Вас і Ваших клієнтів вельми неприємним сюрпризом. Саме тому, рекомендується здійснювати закупівлю у фірмових і перевірених салонах, де пряжу постачають безпосередньо від довіреного виробника - це дозволяє не переживати за її якість, екологічність і міцність.

Компанія Polistar є великим виробником і постачальником пряжі в Україні. Почавши свій бізнес в області виробництва пряжі в 2003 році і успішно просуваючись, ми встигли завоювати довіру наших клієнтів. Ми прекрасно знаємо, що з хорошої пряжі виходять відмінні за якістю вироби, і саме тому докладаємо максимум зусиль, щоб наша продукція радувала клієнтів не тільки широким рядом палітри кольорів, але і відмінною якістю.

Співпрацюючи з провідними виробниками пряжі з Туреччини, Китаю, Індії, Кореї, В'єтнаму і Узбекистану, ми завжди в курсі, що користується популярністю в тому чи іншому сезоні. При виробництві пряжі наша компанія використовує тільки натуральне і синтетичну сировину. Вся пряжа від виробника Polistar завжди ретельно перевіряється, тому вона, без всяких сумнівів, заслуговує Вашої уваги.

У нас Ви знайдете все, що потрібно для Вашого магазину, адже наша компанія ретельно стежить за останніми трендами, гнучко реагуючи на потреби своїх клієнтів. У нас Ви знайдете:

  • Поліамідні нитки;
  • Поліестерові нитки;
  • Поліпропіленові нитки;
  • Еластанові нитки;
  • Бавовна 100%;
  • Бавовна-акрил-поліестер;
  • Акрилову пряжу;
  • Фантазійну пряжу.

Нашими основними перевагами є широкий вибір пряжі і ниток гуртом, доступні ціни, швидка і надійна доставка в будь-який регіон країни і вигідні пропозиції як для постійних гуртових покупців так і для клієнтів, які починають свій бізнес у цій галузі.


Звертайтеся до нас - ми допоможемо Вашому салону або магазину стати елітним і залучати клієнтів!