Контакти
м. ЧЕРНІВЦІ, вул. АЛЕКСАНДРІ, 101
РЕЄСТРАЦІЯ
Оптова торгiвля пряжею
ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК
Виберіть зручний для Вас час, і наш менеджер зв'яжеться з Вами
Ім’я
Не вірно введено!
Телефон
Не вірно введено!
Зручний час для Вас
Не вірно введено!
Повідомлення
Не вірно введено!
Повідомлення надіслано!
МЕНЮ
ЗАКРИТИ МЕНЮ

Різновиди поліамідної нитки

22-03-2024
В компанії ТОВ «Полістар» представлений великий вибір поліаміду – гладкий, текстурований та кручений. Розрізняють поліамідну нитку 6 та 66 – ця позначка відповідає структурі полімера, його фізико-хімічним властивостям.
Також в асортименті нашої фірми є поліамід для зшивання та кольоровий поліамід для вишивки.

В даній статті розповімо детальніше про усі різновиди та особливості кожного.

Поліамід гладкий
Поліамід гладкий має відмінні фізико-хімічні властивості: високу міцність, низьку вагу, тонкість, гарну зафарбованість, однорідність. Також він має високу повітропроникність, гладку поверхню, м'якість і приємний гриф.

Серед переваг гладких поліамідних ниток – гарна зносостійкість та стабільність структури, яка не призводить до усадки волокон. У разі деформації можна легко повернути виробам колишню форму, вони термостійкі та добре переносять прасування.

Поліамідні текстуровані нитки
Відмінні властивості таких ниток – велика пористість, об'ємність, гарна розтяжність. Поліамідні текстуровані нитки досить еластичні, мають петлясту структуру та не руйнуються при дії високої температури.

Особлива структура текстурованих ниток робить їх «пухнастими» на вигляд, а для виготовлення застосовують синтетичні матеріали. Тканини з текстурованих ниток не вимагають спеціального догляду, при цьому вони стійкіші від натуральних до вологи і вогню, але мають істотний недолік –електризування.

Текстурованими нитками обробляють трикотажні вироби, обмітають шви, застосовують для обробки країв тканини за допомогою оверлока. Також вони використовуються у вигляді комплексних безперервних ниток у панчішному виробництві та для виготовлення: тонких тканин для жіночого одягу та білизни, для декоративних та оббивних тканин, килимів, канатів, рибальських снастей, у вигляді одиночної елементарної нитки (моноволокна) дуже тонкої – для тоненьких панчіх «павутинка», або, навпаки, дуже товстої – для штапельного волокна, що переробляється в суміші з натуральними волокнами, що підвищує зносостійкість виготовлених виробів.

Поліамід кручений
Перевага нитки крученої поліамідної полягає в тому, що вона має високу стійкість до розривів, здатність протистояти гниттю, водовідштовхувальні характеристики, не схильність до розшаровування і заплутування, стійкість до стирання.

Вона гнучка, м'яка та еластична. Поверхня нитки – з рівномірною товщиною без надмірних стоншень та ущільнень.

Поліамід для зшивання
Це поліамідні нитки, які використовуються для зашивання миска в панчішно-шкарпетковому виробництві.

Вони вирізняються високим рівнем міцності та ударної в'язкості. Волокна не руйнуються під впливом UV-випромінювання, стрибків температур, термоокислювачів, морської солі.

Фізичні властивості: гнучкість, еластичність, м'якість, однорідна структура, легка вага.

Кольоровий поліамід для вишивки
Поліамідні швейні нитки досить міцні. Під дією вологи та води не руйнуються. Єдиний мінус – низька термостійкість. Волокна нитки стійкі до стирання, багаторазовим згинам, тривалий час зберігають форму.

Основна їхня перевага в порівнянні з натуральними аналогами – вологостійкість. На волокнах не утворюється грибок і пліснява, при намоканні вони не втрачають свої властивості.

Фізичні властивості: гнучкість, еластичність, м'якість, однорідна структура, легка вага.